Daiktų nuomos gopronuoma.eu svetaine siūlo „GoPro“ produktų nuomą.

Stengiamės, kad visa informacija jums būtų aiški ir suprantama. Jeigu jums kyla klausimų ar neaiškumų dėl privatumo politikos, parašykite mums [email protected].

Gopronuoma.eu privatumo politikoje paaiškiname:

  • kokią informaciją renkame ir kodėl;
  • kaip naudojame tą informaciją;
  • kaip saugome jūsų informaciją;
  • kaip jūs galite nuspręsti, kokia informacija su mumis dalintis, o kokia ne.
  • Kaip jūs galite peržiūrėti sukauptą informaciją, ją parsisiųsti išsisaugojimo arba perkėlimo į kitą paslaugą tikslais.

Kas mes esame?

„gopronuoma.eu” savininkas Edgaras Eskis

Adresas: Stumbrų 26A, Vilnius LT- 08101,

Šalis: Lietuva

Ind. veiklos pažymėjimo nr.: 766310

El. paštas: [email protected]

1. Apsilankymo gopronuoma.eu metu renkama informacija

Mes gerbiame nesekti manęs (angl. “Do Not Track”)  funkcionalumą. Jeigu jūs esatę įjungęs šią funkciją per savo naršyklės nustatymus mes nenaudojame jokių įrankių vartotojo informacijai rinkti.

Kiekvieno jūsų apsilankymo metu mes naudojame slapukus (angl. „cookies“). Visi slapukai atlieka stebėjimo funkciją ir padeda mums geriau suprasti vartotojų elgesį. Mes naudojame vartotojų elgsenos analizės įrankius tam, kad galėtume stebėti ir analizuoti vartotojų elgesį svetainėje ir optimizuoti visus veiksmus, kurie turi įtakos sėkmingai daiktų nuomai.

Jeigu nenorite, kad naudotume įrankius vartotojo informacijai rinkti – prašome įjungti naršyklės nesekti manęs (angl. “Do Not Track”) funkcionalumą.

Mūsų platformoje naudojami įrankiai padedantys užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą:

Visi naudojami įrankiai nekaupia asmeninės informacijos, anonimizuoja IP adreso informaciją ir pašaliną visą kitą sukauptą informaciją automatiškai po 24 mėn.

2. Registracijos metu renkama informacija, jos saugojimas ir naudojimas

Gopronuoma.eu paslaugomis gali naudotis tik registruoti asmeys. Dėl daiktų saugumo, mes prašome visų gopronuoma.eu bendruomenės narių nurodyti savo asmeninę informaciją: elektroninį paštą, telefono numerį ir gatvę. Ši informacija nėra skelbiama viešai.

Registruotis svetainėje gopronuoma.eu galima jungiantis per „Facebook“, „Google“ aplikaciją arba įvedus elektroninį paštą ir slaptažodį. Pasirinkus pirmąjį kelią, mes prašome leidimo gauti tokią informaciją iš „Facebook“ ir „Google“:

  • jūsų vardą, pavardę;
  • el. pašto adresą;
  • profilio nuotrauką;

Užsiregistravus jūsų prašysime papildyti asmeninę informaciją prieš atliekant nuomos sandorį. Jūsų įvesta slaptažodžio informacija išsaugoma naudojant saugią slaptažodžio maišos funkciją.

Visą asmeninę informaciją jūs galite redaguoti puslapyje „Vartotojo Informacija“ https://gopronuoma.eu/my-account.(informacija gali keisti tik  prisijungę vartotojai).

Jūsų asmeninė informacija saugoma gopronuoma.eu duomenų bazėje, prie kurios jungtis teisę turi tik gopronuoma.eu darbuotojai, darbo sutartyje įsipareigoję saugoti ir neatskleisti šios informacijos trečiosioms šalims. gopronuoma.eu nuomojasi serverį iš trečiosios šalies, kuri sutartimi tarp dviejų įmonių įsipareigojusi apsaugoti duomenis.

Duomenų saugojimo terminas nuo paskutinio prisijungimo yra 1 metai. Tuomet yra nuasmeninama vartotojo informacija.

3. Sandorio metu prašoma informacija, jos naudojimas ir atskleidimas

Siekiant suteikti kuo geresnę paslaugą ir užtikrinti saugumą surekant mokėjimus, darant išmokas arba grąžinant pinigus mes naudojamės šių įmonių paslaugomis:

4. Šios politikos pakeitimai

Tam tikrais laiko intervalais gopronuoma.eu peržiūri privatumo politiką. Jei gopronuoma.eu atliks esminius šios politikos pakeitimus, apie tai informuosime, paskelbdami pranešimą gopronuoma.eu svetainėje.